V tomto článku najdete kompletní informace k boudoir a portrétnímu focení. Máte-li jakékoli doplňující dotazy, neváhejte se ptát.

Čtěte, prosím, pozorně celou stránku, obsahuje nejen ceník ale také nedílné podmínky focení (= obchodní podmínky), autorská práva atd. Objednávkou fotoslužeb souhlasíte s obchodními podmínkami. Prosím, věnujte jim náležitou pozornost.  

Máte-li doplňující dotazy, není-li Vám něco jasné, je nezbytné vše řešit před samotným focením. 

Jmenuji se Hanka Skácelová. Fotografie a zejména pak portrét žen mě zajímal od dospívání a nedokázala jsem ani na společné dovolené u moře vynechat plavkový a portrétní editorial s kamarádkami! Zkrátka zachycení osobité krásy žen na fotografii je v mé krvi a nedokážu bez toho žít. Dnes mám za sebou doslova stovky nafocených žen a bohaté zkušenosti, které se snažím zúročit při každém dalším focení.  "Můj boudoir" ... jsou krásné, jemné a sexy portréty žen, které chtějí udělat radost samy sobě nebo svým nejbližším. Být krásná neznamená mít velikost 36 a být dokonale fotogenická. Krása vychází z Vás samotné, to , jak se cítíte je vidět i navenek. Já Vám nabízím možnost zažít zkušenost nechat se upravit profesionální vizážistkou a získat fotografie, které budete mít ráda a které Vám udělají radost. 

Lucie Hromádková je velmi zkušená profesionální vizážistka, mezi jejíž úspěchy patří práce pro firmu COTY (Rimmel, Astor), vizáž modelek na Prague Fashion Week, líčení známých osobností na nejrůznější akce a focení a v neposlední řadě nekonečný zástup nevěst! Lucku jsem si vybrala na spolupráci pro focení nejen pro její zkušenosti a úžasné schopnosti, ale také pro její vstřícný a milý přístup ke klientkám a velkou profesionalitu. Její služby vřele doporučuji každé ženě!  

 

DOBA, kterou tímto druhem focení strávíte se skládá z vizáže,  samotného focení, převlékání, možnosti drobné změny vizáže v průběhu focení. Vizáž trvá cca 40-60 min a focení stejně dlouhou dobu... Společně vybereme oblečení, ve kterém se bude fotit, Lucka Vás krásně upraví a na Vás je jen to, abyste nám důvěřovala a nechala se vést. Máme velmi bohaté zkušenosti a téměř okamžitě v haldě oblečení najdeme naprosté poklady, ve kterých nejlépe vyniknete a v jaké póze Vám to bude nejvíce slušet. 

Cena za osobu, uvedené ceny jsou v CZK. Balíček obsahuje 20 výsledných fotografií v barvě i v černobílé verzi.

focení 3400,--, vizáž 1100,--   cena pro jednotlivce

focení 3000,--, vizáž 1000,--  když přijdete dvě

focení 2700,--, vizáž 900,--    když přijdete tři

Na přání klienta možno sestavit balíček na míru.

Obvykle fotíme všední dny 9.30-15.00. Víkendové a jiné termíny jsou s příplatkem (focení +CZK 1000,--, vizáž +CZK 220.--).

Záloha na focení je vratná pouze v případě úplného zrušení focení ze strany fotografky.

ZMĚNA TERMÍNU FOCENÍ:  V základní ceně je možná 1 změna termínu focení.  Pro druhou změnu termínu platí poplatek 500,-- , pro focení objednaná i s vizáží poplatek 1000,--.

Druhý termín focení musí být vybrán v období do 3 měsíců od původního prvního termínu focení. Objednán musí být minimálně 1 měsíc před uplynutím této lhůty. Poté záloha propadá.

Při pozdním příchodu o více než 15 min si klient zkracuje čas na focení, který nebude zohledněn ve finální ceně focení a platí plná cena focení.  Obvykle máme před i po Vašem focení další zakázky a není možné omezit další klienty z důvodu pozdního příchodu klienta předchozího. Děkujeme za pochopení. 

DOBA DODÁNÍ hotových fotografií je cca 3 týdny. V hlavní svatební sezóně (červen-září) je to 4-5 týdnů.

Fotografie dostanete v elektronické podobě přes web Uschovna.cz. Možnost zaslání potisknutého DVD s Vašimi fotografiemi - poštovné a balné 150,--.

Dle dohody můžete vybírat z neupravených náhledů z focení (zdarma). Neupravené náhledy dostanete v elektronické podobě vč. závazných podmínek k nim.

Základní retuše jsou v ceně focení. Tato retuše spočívá v jemném vyhlazování pleti a případné odstranění výrazných červených pupínků v obličeji. Neodstraňuji detailně každý hrbolek pleti, každé znaménko, pupínek či vrásku. Pleť by měla zůstat lidská - tj, hluboké vrásky, póry apod v detailu fotografie jsou. Mé retuše nespočívají v tom, že z portrétované dámy udělám porcelánovou panenku. Pleť může na některých snímcích vypadat jemněji než na jiných v závislosti na použitém světle. V měkčím světle bude pleť působit o něco jemněji než ve světle tvrdém či umělém, vždy ale upravená a příjemná na pohled.

Nedělám úpravy tělesných proporcí. Je zcela proti mým zásadám zvětšovat někomu poprsí či zmenšovat zadeček nebo stehna... V průběhu focení má klientka možnost vidět náhledy fotografií a říci, v jaké póze či z jakého úhlu se sama sobě líbí více. Snažím se nafotit pózy tak, aby byly lichotivé a abyste se líbily samy sobě. 

Fotografie odpovídají subjektivnímu kreativnímu vnímání fotografa a jeho vlastnímu způsobu úpravy fotografií (barva, kontrast atd.). Fotograf neručí za počet výsledných upravených fotografií v případě, že dojde k výraznému omezení možností focení ze strany klienta. Klient bere v úvahu a souhlasí s tím, že každý člověk je jiný, má svůj osobitý vzhled a estetická kvalita fotografií se vzhledem k této skutečnosti různí. Vlastní vzhled a nespokojenost s ním není v žádném případě důvodem k reklamaci výsledných fotografií.

Boudoir focení je možno koupit jako dárek formou dárkového poukazu. Termín focení je nutno objednat minimálně 2 měsíce před koncem platnosti poukazu. Pro bližší info k možnosti zakoupení poukazu mě, prosím, neváhejte kontaktovat. Platnost dárkových poukazů je obvykle 5-6 měsíců.

Možnost prodloužení platnosti dárkového poukazu je zpoplatněna: + 1 měsíc = 500,--, + 2 měsíce 1100,--, + 3 měsíce 1500,--.

Osobně mám ráda jemně stylizované fotografie, na kterých vyniknete hlavně Vy a ne tuna doplňků. Je lepší s sebou vzít více věcí, ze kterých na místě vybereme. Ve finále použijeme 3-4 kombinace. Vyhněte se opranému prádlu a oblečení - na fotkách to může být vidět a zkazit výsledný dojem; toto platí více např. pro spodní prádlo než pro džíny, které naopak otrhané vždycky sluší. Na rovinu říkám, že není zodpovědností fotografa, když je oblečení poškozené nebo zmačkané apod. Dejte výběru věcí náležitý čas a pečlivost. Punčochy, podvazky - nesmí se moc zařezávat! Máte-li oblíbenou bižuterii, vezměte s sebou, může se hodit. Krásné prádlo nemusí stát tisíce - máme skvělé zkušenosti s obchody jako je H&M nebo NewYorker. S sebou určitě doporučuji např. hezké šaty (denní i večerní) nebo např. flitrový top, oblíbená košile nebo svetr. Budoucí NEVĚSTY by neměly zapomenout své svatební (neochozené) boty, (chtějí-li) závoj a případně svou svatební bižuterii.

Pozor na MANIKÚRU!!! Nepodceňujte úpravu svých rukou, na mnoha portrétech může být ruka vidět velmi detailně. Je na Vás jestli si přejete být focena s neutrálně upravenými nehty nebo přijdete s nehty nalakovanými nějakou konkrétní barvou. Jen mějte na mysli to, že Vám pak musí ladit oblečení a spodní prádlo a i foto make-up pak bude mít určitá barevná omezení.

 

Vyhrazuji si právo použít výběr fotografií z focení pro prezentaci svých služeb. Na konkrétních detailech je možné se domluvit. Pro případné další dotazy mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

Cena za focení obsahuje možnost fotografky prezentovat výsledky své práce. Dohoda možná. Nutno řešit při objednávce fotoslužeb.

DOHODA PROSTŘEDNICTVÍM SMS, E-MAILU ČI JINÉ PÍSEMNÉ KOMUNIKACE JE BRÁNA JAKO ZÁVAZNÁ A NAHRAZUJE TAK PÍSEMNOU SMLOUVU.

Fotografka Hana Skácelová: Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografky a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel,  propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

Vyhrazuji si právo fotit bez účasti dalších fotografů.