VÁNOČNÍ FOCENÍ 2019

Vytvořily jsme pro Vás s Barunkou nový koncept vánočního focení. Letos ve stylu staré Anglie. Nová tapeta, dřevěné bednění, krbová římsa se světýlky a to vše doplněno červenou. Hlavní scénu je možno doplnit portrétem na nazdobené posteli. Místo u krbu lze fotit i bez červených doplňků.

základní info: * CZK 1400,-- * 8 fotografií (barva)

* focení 30 min - dáme půl hoďky, ať je rezerva na případné převlečení apod

* fotografie jsou zasílány přes web Uschovna.cz

* výběr z neupravených náhledů

U focení s dětmi jakéhokoli věku platí: - po celou dobu focení je dohled nad dětmi povinností rodičů - rodiče nesou plnou odpovědnost za bezpečnost dětí

- svačinky --resp. úplatky není možné konzumovat u dekorací; zanechávají viditelné stopy a nemohu po každém focení prát půl ateliéru; děkuji za pochopení

Focení není vhodné pro děti mladší 6 měsíců. Na toto focení (cena/čas) není možné objednat newborn a malá miminka. Scénu lze pro miminka využít při běžných časech a sazbách focení. Pro malé děti obecně platí, že je nutné pečlivě naplánovat dobu focení, aby byly dobře odpočaté. Zvlášť při mini focení není možné příliš dlouho otálet než bude mít prcek náladu.

Jako vždy platí, že je potřeba děti na focení připravit. Při každém focení se snažím navodit příjemnou atmosféru, od rodičů a dětí nicméně potřebuji dostatečnou spolupráci pro zajištění optimálního výsledku.